Naya Digital, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için Microsoft’un son yazılım geliştirme platformu olan Visual Studio .NET 4.0 ortamında  C# dilinde kodlanmış, sade ve uygulanması kolay, güncelleştirilebilir web programları yazar.
 
Günümüzde web yazılım yapımında en yaygın kullanılan programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli yardımıyla değiştirip güncellemesini sağlayan yapıdır. Naya Digital ekibi tarafından geliştirilen CMS yönetici paneli üzerinden dinamik tüm sayfalarınızın içeriğini istediğiniz gibi güncelleyebilir, değiştirebilir ve istediğiniz yeni bir sayfayı ekleyebilirsiniz.
 
Web yazılım çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz online iletişim formumuz aracılığıyla mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.
 
Web Yazılım
Bize Dair
Yaratıcı, sorun çözen, değer yaratan, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle yaratmış olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır
DEVAM
Bize Sorun
Kafanıza takılan, merak ettiğiniz konuları bize sorun...