Web sitelerinizin en tasarım odaklı ve sağlıklı çalışan yazılıma sahip olmasını istiyorsanız, hizmetimiz sizleri tatmin edecektir. Güncellenebilir özelliklere sahip olan kodlama sistemi kullanarak, siteniz üzerindeki her ayrıntıyı dilediğiniz gibi şekillendirmenize imkan sağladığımız web yazılım hizmetimiz, müşterilerimizin web siteleri üzerinde ihtiyaç duyduğu özelliklere göre şekillenerek inşa edilmektedir. Her bir sayfayı, dilediğiniz gibi güncelleyebildiğiniz, içerikleri değiştirebileceğiniz bir yazılım hizmeti sağlayarak, markanızın hızla büyümesinde rol sahibi oluyoruz.


Alanında Uzman Yazılımcı Kadrosu

Web yazılımlar, alanında uzman kadrolar tarafından geliştirilerek sunulmalıdır. Bunun en önemli çıktısı olarak, düzgün çalışan ve sorun yaşamaya imkan vermeyen yazılımları örnek gösterebiliriz. Bilgisi olmayan, web yazılımda kendisini ispatlamamış şirketler, sistemlerinizi olduğundan daha da kötü hale getirebilir. Müşteri memnuniyeti hizmetlerimizi sağlarken, sizlere alanında uzman, kodlama bilen profesyonel ekip arkadaşlarımızla hizmet verdiğimizi hatırlatmakta fayda var. Memnun olarak kullanacağınız, her zaman kullanım kolaylığı ve hizmet kolaylığı sağlayacak yazılımlarımız, uzman kadromuzun sürekli geliştirmesi ve üzerine derinlemesine inceleme yapmasıyla mümkün oluyor.


Web Yazılımda Özelliklerimiz

Sitenizde dilediğiniz yazılımı bizlere bildirerek yapılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle günümüzde en sık tercih edilen e-ticaret yazılımları gibi alanlar da hizmet verdiğimiz şirketimiz, özgün yazılımlar üzerinde oldukça iddialıdır.

Alacağınız web yazılım hizmetlerimizin ayırt edici özellikleri:

  • Visual Studio 4.0 ortamında
  • C# diliyle kodlanmış
  • Uygulaması son derece kolay
  • Sade ve özgün
  • Güncellenebilir

Sizlerin de bizler gibi müşteri odaklı çalışmalar yaptığını biliyoruz. Bu nedenle, güncellenebilir web yazılımları, her bir sayfada ayrı özellik geliştirme modülleri hayatınızı kurtaracaktır. Kurulumunu sağladığımız ve tasarımını yaptığımız sitelerinize yazılım modülü hizmetimizle destek veriyoruz.


Yönetici Paneli Yardımı

Yazılım modülü içerisinde eklediğimiz yönetici paneli, değiştirme ve güncelleştirme işlemlerinde harikalar yaratmaktadır. Sorunsuz, tam uyumlu çalışan yönetici panelimiz, sizlere tek panel üzerinden farklı alanları değiştirme ve yenileme imkanı da sunmaktadır. En sık tercih edilen CMS sistemleriyle kurduğumuz yönetici paneliniz, içeriğin yönetiminden sayfa düzenlenmesine kadar sizlere bir yol açmaktadır. Dinamik olarak varlık gösteren web sitenizin tüm sayfalarını dilediğiniz gibi değiştirebilecek, yeni sayfa ekleyebilecek ve güncelleyebileceksiniz. Her zaman güncel olan web siteniz, bunun artısı olarak sürekli ziyaretçi çekecektir.


Kullanıcı Dostu Yazılım

Sitelerinizin hizmet ettiği kesim ne olursa olsun ve hangi kategoride bulunursa bulunsun, elinizin altındaki kolay ve hızlı etki veren yazılımdan dilediğiniz şekillerde değiştirme özgürlüğüne sahip olmalısınız. Özgün, butik ve kreatif hizmetlerimiz, sizlerin web sitelerini en iyi şekilde yönetip güncellemesi üzerine tasarlanmıştır. Çözüm odaklı çalışarak, zaman kaybından kurtulmanızı sağladığımız şirketimiz, kullanıcı dostu olmaya da büyük önem vermektedir. Özgün içeriklerinizi üretirken, kolay kullanabileceğiniz sistemler tasarlıyoruz. Stratejik çözümlerimiz, sizlerin her zaman en iyi yere gelmesi için güncellenmekte ve değişmektedir. Markalarınızın gelecekte büyümesini ve en iyi hizmeti sağlamasını, hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olarak sağlıyoruz .
 
Web Yazılım
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.