Sosyal medya, dünyadan haber aldığımız, takipçilerimizle fotoğraflar ve videolar paylaşarak onları işletmemiz hakkında bilgilendirdiğimiz bir alandır. Kurumsal web sitesinden farklı olarak sosyal medya hesaplarının daha samimi olması gerekir.

Eğlence amacını yerine getirirken aynı zamanda işletmenizi daha da parlatabileceğiniz bir yer halini alan sosyal medya, takipçilerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Anlık olarak geri bildirim alabileceğiniz medya hesaplarınızın yönetimini sağlayarak, yerel işletmenize ve online kurumsal web sitenize trafik akışı gerçekleştiriyoruz.


İşletmeye Destek Verecek Sosyal Medya Platformları

Sosyal medya hayatlarımızın bir parçası olduktan sonra, işletmeler bunu kullanarak daha çok takipçi ve potansiyel müşteriye ulaşmaya başladı. Sadece belli medya araçlarıyla değil tümüyle birden etkili bir iletişim kurmanız mümkün.

İşletmenizin gelişmesine yardımcı olacak sosyal medya hesapları:

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Youtube
  • LinkedIn

Bu hesaplarınızı ne kadar aktif kullanır, etkileşiminizi ne kadar yüksek tutarsanız, işletmenizin de tanınmışlığı ve güvenilirliği artacaktır. Sektör içerisinde daha etkili olabileceğiniz sosyal medya yönetimi hizmeti sağlayarak, işletmenizin imajını tazeliyoruz.


Markanızı Görünür Kılın

Marka bilinirliğinizi artırmak, işletmenize potansiyel alıcıları çekmenizi sağlar. Sadece ürün satışı olarak görmemeniz gereken bu durumu kısaca hizmet satışı olarak ele alabiliriz. Alanında özgün, kaliteli içerik üretimi yapan uzman kadromuz, sizlerin sosyal medya hesaplarını reklam ve danışmanlık alanında destekliyor. Her zaman büyüme ve daha çok kişiye hitap etme ihtiyacı duyacağınız ticarette, bir adım öne geçmek için tüm sosyal medyalarınızı bir arada kullanarak, gelişmiş bir hizmet sunabilirsiniz.


Pazardaki Dağınık Müşteri Grubu

İşletmenizi sadece tek bir kanal aracılığıyla tanıtmak doğru olmayacaktır. Potansiyel müşterilerinizin ya da iş ortaklarınızın hangi sosyal medyayı sık kullandığını da bilemezsiniz. Bu yüzden, tüm medya hesaplarınız üzerinde eşit ve görsel ağırlıklı reklamlar yayınlamanız, işletmenize doğrudan trafik çekerken, Pazar içerisinde dağınık durumda bulunan potansiyellerinizi de elde etmenizi sağlar.

Uzman ekibimiz, sizlere reklamcılık, sosyal medya pazarlaması ve fazlası alanında özgün ve kaliteli bir hizmet sağlayacaktır. Her bir insana dokunmak, onların kullandığı sosyal medyalarda aktif olmak, işletmenize katkı sağlayacaktır. Müşterilerinizin bulunduğu yeri keşfetmek ve onların sürekli gözünün önünde olmak, akıllarında kalmanıza yardımcı olacaktır.


Özgün Reklamcılık Anlayışı

Özgünlük, diğer işletmelerden öne çıkmanız için elinizde olan bir kozdur. Bu kozu doğru oynamak, sizleri bir adım ileri taşırken, rakiplerinizin arasında sivrilmenizi ve dikkat çekmenizi de sağlar. Sadık müşteri oluşturmak, internet üzerinden yapacağınız ticaretin en sağlam ayaklarından biri olmalıdır. Düzenli olarak sitenizi ziyaret eden, ürün satın alan insanlara ulaşmanız için sadece e-ticaret siteniz ya da kurumsal siteniz yeterli olmayacaktır. Naya Digital ile çalışarak, sosyal medya alanında daha geniş kitlelere ulaşma ihtiyacınızı giderebilir, düzenli içerik akışı sağladığınız medya hesaplarınızdaki takipçilerinizi direkt olarak sitenize yönlendirebilirsiniz.

 
Sosyal Medya Yönetimi
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.