SEO kelimesi, İngilizce kökenlidir. Search Engine Optimization kelime grubunun baş harflerinin kısaltılmasıyla oluşturulan, SEO, arama motoru optimizasyonu olarak dilimize çevrilebilir. Arama motorları, web sitenizin görünür olmasını sağlayan yegane araçtır. Emeklerinizin karşılığını alması gereken web sitelerinizin, en bilinen Google üzerinde bile görünür olmaması, bir nevi uğraşlarınızın yok sayılması olarak görülebilir.


Site Optimizasyonu Hizmetlerimiz

Sitenizin optimize olması için gerekli anahtar kelimelerin analizini yapan şirketimiz, en iyi sonuçları verecek, kaliteli ve güvenilir şekilde sitenizin içine nüfuz edecek işlemleri gerçekleştirmektedir. Web sitenizin analiz edilmesiyle başlayan süreçte, gerekli olan yol haritasının belirlenmesi ve bu programa uygun adımların atılması, şirket siteniz için son derece önemlidir.

Sitenizi düzenlerken ele aldığımız ana konular:

  • Yazılı içeriğin uygun kelimelerle desteklenmesi
  • Resimlerin ve görsellerin isimlendirilmesi
  • Meta taglarının (etiketlerinin) oluşturulması

Sitenizin daha önce yapılmış bir site optimizasyonu bulunuyorsa, gerekli ufak işlemlerle bu durumu en hızlı şekilde sonuçlandırabiliriz. Bunun yanı sıra, sitenizin tamamen SEO uyumlamasına sıfırdan başlayabiliyoruz. Firmamız, hem özgün web tasarımlarıyla hem de SEO uyumlamasıyla yanınızda yer alarak, bu zorlu dönemeçte sizlere yardım etmeyi görev bilinci olarak edinmiştir.


Arama Motoruna Kayıt

Arama motorları, sitenize ulaşmak için bir araç olarak görülmektedir. Aslında görülen yüzünden çok daha fazlasını temsil eden arama motorları, sitenizin hızla ulaşılabilmesini sağlamak üzere algoritma geliştirmektedir. Sitenizin farklı arama motorlarına kaydını gerçekleştirerek, incelenmesini ve sonuç olarak daha üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.

Müşterilerinizin ve site ziyaretçilerinizin sizleri daha kolay bulabilmesi arama motorlarındaki sıralamanıza ve motor kaydına bağlıdır. İşletmenizin tercih edilmesi de yine en üst sıralara yerleşmenizle doğru orantılıdır. Kataloglara ve portallara kayıtlarınızın yapılmasını sağlayan şirketimiz, otomatik ve manuel tanımlamalarla arama motorlarında bulunmanızı sağlar. Dokümantasyon, raporlama ve listeleme süreçlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek, kapsamlı SEO hizmeti sunuyoruz.


Optimizasyon Ayarları ve Takibi

Optimizasyon yapıldıktan sonra, sitenizin ayarlarını kontrol ediyoruz. İndekslerinizi düzenlemek gerekiyorsa, bu alanda da hizmet sağlayarak, en verimli web sitesine kavuşmanızı sağlıyoruz. İşletmenize ait kurumsal web sitenizin ya da diğer web sitelerinin, düzenli olarak yılda en az bir kere olmak kaydıyla takibi yapılmalıdır. Bizler işletmemizden hizmet alan müşterilerimize devamında da takip ve ayarlamalarla hizmet veriyor. Her zaman ulaşılabilir olarak sizlerin web sitelerini güncel tutuyoruz.


Blog ve İçerikte SEO Önemi

Verdiğiniz hizmetinizi detaylı şekilde anlatacağınız web sitesi sayfanız, anahtar kelime uyumlu olmalıdır. Bunun yanı sıra bir ticari işletme web sitesine sahipseniz, blog sayfasında içerik SEO optimizasyonu sağlamalısınız. Böylece arama motorlarında sitenizin bu kelimelerle olan bağı güçlenerek, en iyi sonuç verenler arasında yerini alırsınız. Kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çözümlerimiz, sizlere sağlıklı web siteleri sunma alanında en iyi hizmeti sağlamak üzerine çeşitlendirilerek sunulmaktadır.

 
Arama Motoru Optimizasyonu - SEO
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.