Mobil cihazlardan internet kullanımı hızla artmakta ve artık kullanıcıların bir web sitesini inceleme deneyimlerini cep telefonu ya da tablet gibi cihazlardan yapmaktalar. Mobil cihazlara uygun bir web site, işletmenizin müşterilerle bağlantı kurmasına ve dönüşüm elde etmesine yardımcı olabilir.
 
Bilhassa Google arama motorunun mobil web sitesine öncelik verdiğini ve artık mobil web sitesi olmayan firmaların aramalarda indekslenmeyeceğini belirtmesi hem organik aramalarda görünmek hem de üst sıralarda yer almak isteyen firmalar için cep telefonuna uyumun zorunluluk olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
 
Bu bağlamda Naya Digital olarak her türlü mobil cihazlarla tam uyumlu olarak çalışan mobil web siteleri tasarlayıp geliştirmekteyiz. Müşterilerinize hareket halinde iken de web sitenize ulaşım imkânı sağlamanıza, çok rahat bir şekilde sitenizde dolaşım sağlamasına, daha memnun ziyaretçi ve daha çok dönüşüm alarak müşteri edinmenize yardımcı oluyoruz.
 
Mobil Site
Bize Dair
Yaratıcı, sorun çözen, değer yaratan, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle yaratmış olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır
DEVAM
Bize Sorun
Kafanıza takılan, merak ettiğiniz konuları bize sorun...