Multimedia, görsel ağırlıklı bir web site ve hizmet tanıtım ağıdır. Çoklu medya anlamına gelen bu hizmet, ürünlerin ve hizmetlerin görsel ve video ağırlık olarak tanıtılması için çekilmesine, işlenmesine ve etkili şekilde sunulması için çıktı alınmasına varan süreci kapsar. Bu hizmet içerisinde tüm birimler eşit derecede önemlidir.

Ürün çekiminden fotoğrafın işlenerek sunulmasından, videonun çekilmesi ve işlenerek render alınmasına kadar her detayı önemlidir. İşletmemiz, müşterilerine multimedya danışmanlığı sağlayarak, sektör içerisindeki tanıtımlarını en üst düzeye kolayca çıkarmasını sağlamaktadır.


Hizmetimizin Ayrıştırıcı Noktaları

Müşterilerinize sunacağınız ürünleriniz ya da hizmetleriniz, kaliteli ve pazarlama odaklı olarak tanıtılmalıdır. Bu çekimlerin yapılması, amatör olarak oldukça zordur. Şirketimiz alanında yetenekli ve kreatif zekaya sahip uzmanlarla hizmet vermektedir.

Sağladığımız multimedia danışmanlığı hizmetimizde:

  • Hazır ürün kullanmıyor, özgün oluyoruz.
  • Kaliteli ve etkili bir tanıtım sağlıyoruz.
  • Müşteri odaklı tanıtıma özen gösteriyoruz.
  • Aradığınız profesyonelliği sunuyoruz.

Müşterilerimizin her biri ve alanında verdikleri hizmetler, bizler için değerlidir. Bu yüzden her birini birer elmas gibi parlatmak, sektör içerisinde parlayan yıldıza çevirmek için farklı hizmetler sunuyoruz. Web tasarımından yazılımına, mobil siteden uygulamaya kadar genişlemiş hizmet seçeneklerimizi, en iyi sonuca varmanız için multimedia danışmanlığıyla taçlandırıyoruz.


Özgünlüğün Tanıtımdaki Önemi

Satışını yaptığınız her bir ürün ve hizmet, işletmeniz için özeldir. Kar olarak geri dönecek, daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlayacak olan tanıtım reklamları, videolar ve görseller, detaylı olarak incelenmeli, üretilmeli ve işlenmelidir. Uzman kadromuz, yaratıcı fikirler ve özgünlük alanında sizlere farklı deneyimler yaşatacaktır. Böylece hem rakiplerinizden tarzınızla kolayca ayrılacak hem de her mecrada farklı tanıtım sistemleri kurarak ürünlerinizin ve kurumsal şirketinizin tanınmasını sağlayacaksınız.


Hedef Kitle Odaklı Çalışmalar

Ürünlerinizin profesyonel olarak çekimlerini yaptığımız sistemimizde, geliştirilmiş özelliklerimizi kullanarak onların tanıtım filmi olmasını sağlıyoruz. Dünyada genellikle üç ile on dakika arasında değişen standart tanıtım filmleri uzunluğuna uyarak, dilediğiniz hizmetinizin detaylı ve müşteri pazarlama odaklı hizmetini sağlıyoruz. Bizlerden tanıtım filmi ve ürün çekimi hizmeti alırken, amacınızı, hedef kitlenizi belirtmeniz, hizmetlerinizi bu alana entegre edecek şekilde geliştirmemizi sağlamaktadır. Müşteri potansiyelinizin hangi iş kolları olduğu, reklamlarınızın daha etkili olmasına yardımcı olur.


Orijinal Tanıtımın Önemi

Her bir firma, kuruluşundan sonra kendisini pazarlamaya mecburdur. Gerek verdiği hizmetler gerek satışını sağladığı ürünler, firmaların kar elde etmesini sağlar. Sizler de sosyal medya hesaplarınızda, e-ticaret sitelerinizde paylaşarak daha çok kişiye ulaşabilecek reklam ve tanıtımlara ihtiyaç duyuyorsanız, multimedia danışmanlığı hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz. Hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanızı sağladığımız sistemlerimizde, özgünlük ve benzersiz olmak bizlerin kırmızı çizgisidir. En iyi şekilde hizmet vermek için çalıştığımız firmamızda hazır hiçbir tanıtım filmi kullanmıyor, hepsini tek tek kendimiz çekiyor ve montajlıyoruz. Özgünlük, pazarlama alanında sizlere kar odaklı çalışma imkanı sunacaktır.

 
Multimedya Danışmanlığı
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.