Google, dünya üzerinde en çok arama yapılan motorların başında geliyor. Bu kadar çok aramaya cevap veren hizmeti sunan Google, yerel ve ulusal düzeydeki reklamlarınızı da destekliyor. Google Adwords adı altında verdikleri hizmet, müşterilerinizin sizleri çok daha kolay bulmasını sağlıyor. Bizler, işletmenizin web site tasarımını yaptıktan sonra sizlere Google Adwords hizmeti de sağlıyoruz. Sizler web sitenizin keyfini sürerken ve işletme içi toplantılara odaklanırken, bizler işletmenizin Google üzerinde daha çok görünebileceği SEO hizmetlerini ve Adwords hizmetlerini sizlere sağlıyoruz.


Bütçeye Uygun Reklam Planlaması

Google’ın en güvenilir arama motoru olduğu konusunda herkes hem fikirdir. Google Ads hizmetiyle, reklamlarınızı daha geniş bir alana yayabilirsiniz. İşletmenizde hizmetini sağladığınız ya da üretimini sağladığınız ve satış yaptığınız ürünlerin, arandığı zaman müşterilerin karşısına çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize Google Ads alanında hizmet verirken, tamamen onlara ve bütçelerine odaklı çalışmalar yaparak, en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz. Dilediğiniz bütçeyle uyumlu çalışmalar gerçekleştirebileceğimiz Google Ads, hedeflerinizi belirlemenizde ve reklamlarınızı nerede göstereceğinize kadar geniş bir nüfuz alanı sunuyor.


Uzman Kadroyla Müşterilerinize Ulaşın

Uzman kadromuz, sizler için en iyi bütçeyi belirlerken, müşterilerinizin sizlere en iyi şekilde ulaşması için sistemlerinizi de güncelliyor. Kullanıcıların hemen hepsi, ne alacağına ve nereye gideceğine, Google üzerinden yapılan aramalarla karar veriyor. Tam bu noktada, işletmeniz ve verdiğiniz hizmetlerle en kaliteli ve güvenilir sonuçlar arasında yerinizi alarak ticaret hacminizi genişletebilirsiniz. Hem mobil hem masaüstü uyumlu olan Google Adwords hizmetlerimiz, müşterilerinizin sizlere hareket halinde ya da stabilken ulaşmasını sağlar.


Adwords Hizmetinin Artıları

Google üzerinden almak istediğiniz Adwords hizmetini sizlere sağladığımız işletmemizde, farklı özelliklerinizi göz önüne çıkartmaya gayret ediyoruz. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, en iyi şekilde tanımlayarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sizlere birçok alanda yardımcı olacaktır.

Google Adwords hizmetiyle işletmenize sağladığımız ayrıcalıklar:

  • Daha çok ziyaretçi trafiği çekmek,
  • Potansiyel alıcıyı reel alıcıya çevirmek,
  • Telefonla iletişimi artırmak,
  • Yerel işletme ziyaretini artırmak.

Doğru müşteriyi bulmak için kaydolmanız gereken Google Adwords için yeterli bilgi birikimine sahip olmayabilirsiniz. Bu bizim için hiçbir sorun teşkil etmiyor, aksine sizlere hizmet verirken en gelişmiş özellikleri kullanmamızı sağlıyor. Özellikle günümüz teknolojileri arasındaki Google, tamamen sitenizin öne çıkmasında önemli rol oynuyor.


İşletmelere Reklamın Faydaları

Müşterilerinize sunacağınız ürünlerin ve hizmetlerin hedef kitlesini belirleyerek, en kısa sürede Google üzerinde tanımlamasıyla işe başlıyoruz. Hizmetlerimizi sağlarken, nerede reklama ihtiyacınız olduğunu saptıyoruz. Online bir ticari işletme olmanız ya da yerel bir şirket olmanız, reklama ihtiyaç duymadığınız anlamına gelmez. Google üzerinden güvenilir bir şekilde reklam verirken, ziyaretçi potansiyelinizi artırarak kar elde edebileceksiniz. Müşterilerinize ürünlerinizi tanıtırken, işletmenizi öne çıkartacak SEO uyumlu mesajlar da göndererek reklamlarınızın yayınlanmasını sağlıyoruz. Yenilikçi düşünce tarzımızla her zaman yanınızdayız.

Google Reklamları - Adwords

Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.