İşletmemiz müşterilerine, diledikleri özgün tasarımlarda, kullanılabilir ve güncellenebilir, hızlı ve kaliteli bilgi akışı sağlayan portal geliştirme hizmeti vermektedir. Aradığınız ve olmasını istediğiniz özellikleri bizlerle paylaştığınız portallarınızın, en hızlı şekilde üretilmesini ve geliştirilmesini sağlıyoruz.

Ortaya çıkarttığımız portalların özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

  • Bilgi bankası odaklı ve tarayıcı tabanlı
  • Söyleşi odalarına sahip, forum alanları bulunan
  • Kataloglar ve canlı haberlere hızlı ulaşım sağlayan
  • Kişiselleştirme ve e-posta hizmeti bulunan

Bilgiye erişimin doğrudan olabileceği portallar, kullanıcıların bir araya gelerek birbirleriyle sohbet edebildikleri, bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabildikleri alanlardır. Sadece hobi olarak yönetmek isteyebileceğiniz portallar da bulunurken, içerisinde reklam yayınlayarak gelir elde edebileceğiniz portal türleri de bulunmaktadır.


B2E Portal Sistemi

İşletmeniz ya da kurumunuz genelinde, bilginin en temiz ve en işe yarar halini çalışanlarınızla paylaşmak istiyorsanız, denemeniz gereken kurumsal portallar bulunuyor. Bizler, şirketinizin tüm isteklerini yerine getirerek, onlara kurumsal portal alanında hizmet sunuyoruz. Yaratıcı ve müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde, B2E, business to employee portallarınızı hazırlıyoruz. İşletmeden çalışana iletilmesi gereken bilgilerin, kurum bilgi portalı aracılığıyla yönlendirilmesi, hem işletmenizin iç yazışmalarını destekler hem de dayanışma sağlar.


Entegre Çalışma Ortamı

Portal işletmenin içerisinde yer alan tüm birimlerle entegre olarak çalışabilmektedir. Bu da işletmenin her yerindeki çalışanınıza en kısa sürede ve aynı anda ulaşmanızı sağlar. Bir bilginin en kısa sürede ulaşılması için kurulumunun sağlanacağı portal, iş yükünüzü hafifletirken sizlere güvenilir bir yardımcı hizmeti de sunmaktadır. İşletmenizdeki verim artışı da portal üzerinden bilgilendirmelerle sağlanabilmektedir. Tüm çalışanlarınızın ortak olarak aktif olduğu portal üzerinden, daha hızlı kararlar vererek, işletme hakkındaki gelecek planlarınızı şekillendirebilirsiniz.


Bilgi ve Teknoloji Alanında İhmal Edilmişi Giderme

Tedarikçileriniz ve iş ortaklarınızla da üzerinden etkileşime geçebileceğiniz portallar, yeni teknoloji ve kurumsal kimliği öne çıkartıcı güçtedir. Rekabet avantajı kazanırken aynı zamanda personelinizle karşılıklı etkileşim içerisinde olmanıza da yardımcı olmaktadır. Özellikle bilgi ve teknoloji alanında gerekli olan fakat şirket içinde yeterli bilgilendirilmesi yapılmamış kaynakların kullanımı konusunda çok daha hızlı bir ilerleme sağlayabileceğiniz portallar, tam anlamıyla kurumsal kimliğinizi en iyi noktaya taşımada bir aracı olacaktır.


Portal Geliştirmede Bizler

İşletmemiz, tamamen kurumsal kimliğinize uygun ve yaratıcı çözümlerle hizmet vermektedir. Bizler, hiçbir hazır alt yapı kullanmadan, her bir parçayı özenle birleştirerek dilediğiniz tasarımları ortaya çıkartıyoruz. İşletmenizin kurumsal kimliğine ihtiyaç duyduğu özveriyi göstererek, en iyi noktaya çıkmasında yardımcı oluyoruz. Hızlı ve kararlı adımlar atarak, oluşturduğumuz sistemleri sürekli test ediyor, teslimattan önce her bir sorunla ilgileniyoruz. Yaratıcı ekibimizle sunduğumuz projelerimizin, sizlere ulaşmadan önce sürekli denenmesi ve test edilmesi, en mükemmel sonucu elde edene kadar bıkmadan çalıştığımızın bir göstergesidir. Stratejik çözümlerin üretilmesinde de sorumluluk sahibi olan şirketimiz, müşterilerine her alanda en iyi desteği vermeye hazırdır.

Portal Geliştirme

Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.