E-Ticaret, günümüzde de çok sık olarak kullanılmaya başlayan işletmelerin son tüketiciye (müşteriye) direkt satış yapmasını sağlayan bir e-iş modelidir. Öyle ki, birkaç yıl önce kimsenin hayal bile edemeyeceği ölçüde dünyayı küçültmüş, mesafeleri bir o kadar yakın kılmış bir sektördeyiz. Yeni bir sanal dünya yaratılmış durumda. Firmaların hatta tüm insanların katılımını olmazsa olmaz konumuna geldiği bir sanal dünya.
 
Online alışveriş, dünyada ve ülkemizde hızla büyümekte ve büyük çoğunluk işletmeler e-ticaret yazılımı altyapısına geçmektedir. Sizde firmanız adına geleceğe ilişkin öngörüleri çok öncelerden görüp, yapılanmasını bu doğrultuda hazır hale getirmeniz gerekebilir.
 
Aynı zamanda E-Ticaret yazılımı ile sadece bir yazılım altyapısı yaptırmış olmazsınız. Firmanızda tedarikten, teslimata kadar uzanan bir yenileme ve değişime gitmeniz gerekebilir. Bu nedenle sadece bir yazılım alımı değil, tamamen bir değişim için iyi bir danışmanlık hizmeti de almanız gerekir. Naya Bilişim tasarım ve yazılım ekibi tüm e-ticaret modellerinin geliştirilmesinde size destek olacak ve gerekli danışmanlık hizmetini verecektir.
 
E-Ticaret Yazılımı
Bize Dair
Yaratıcı, sorun çözen, değer yaratan, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle yaratmış olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır
DEVAM
Bize Sorun
Kafanıza takılan, merak ettiğiniz konuları bize sorun...