E-ticaret, internet üzerinden müşterilerinize ürünlerinizi satabileceğiniz platformların kurulması ve sağlam alt yapıyla desteklenmesi anlamına gelir. Müşterilerinize geniş alanda hizmet verebileceğiniz e-ticaret sitelerinin yazılımından kurulumuna kadar ki süreçte yanınızda oluyoruz. Farklı ve güvenilir yenilikçilik taşıyan tarzımız, sizlere sektördeki benzersiz e-ticaret sitesi olma hizmetini sağlıyor.


B2B E-Ticaret Siteleri

Business to Business olarak bilinen, B2B e-ticaret sistemleri, işletmeden işletmeye ürün satışını sunar. Sizlerin ürettiği malzemeyi, yine işletmelere satmak için kullanacağınız B2B siteler, toplu alımlar ve toplu sevkiyat desteği sağlamalıdır. İşletmeniz bir alana özgü, yüklü miktarda hammadde üretiyor olabilir. Bu hammaddelerin kullanılacağı ikincil işletmeler, sizlerden bu ticaret sitenizi kullanarak çok daha kolay ve güvenilir hizmet alırlar. B2B E-ticaret sitesi hizmetini, özgün, yaratıcı düşüncenin gücüyle desteklediğimiz işletmemizde, sizlere her zaman çözüm odaklı tasarımlar sunuyoruz.


B2C E-Ticaret Siteleri

B2C sistemleri, B2B’nin perakende olarak adlandırılan versiyonu diyebiliriz. Üretimini çok sayıda sağladığınız ya da satışını sağladığınız ürünlerin tekil bireyler tarafından satın alındığı bu sistemler, günümüzün alışveriş siteleri olarak da bilinmektedir. Satış yaparken, hem tasarımınızın farklı olması hem de özgün bir e-ticaret sitesi olmanız, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar. Firmamız, müşterilerine alanında kaliteli, yenilikçi ve farklı ticaret sitelerinin üretimini, kurulumunu ve yazılımını sunmaktadır.


Mobil Uyumlu E-Ticaret Siteleri

İnsanlar, gerek masaüstü gerek cep telefonlarından çok fazla alışveriş yaparlar. E-ticaret siteleri sadece masaüstü uyumlu olursa, potansiyel müşterilerinin büyük bir oranını kaybeder. Bu nedenle işletmenizin e-ticaret sitesinin farklı ekran boylarına uyum sağlayabileceği özellikleri aktif hale getiriyoruz. Responsive site adı verilen bu yöntem sayesinde, müşterileriniz hangi cihazı kullanırsa kullansın, e-ticaret sitenizden hiçbir sorun yaşamadan alışveriş yapabilecek duruma geliyor.


Özgün E-Ticaret Siteleri

Ticarette, müşteri memnuniyetini sağlamak pek çok kıstası içerisinde barındırır. Bunun nedeni müşterilerinize istediklerini verirken onların fayda sağlayabileceği ve kendilerini özel hissedebilecekleri tasarımlara sahip sitelerinizin olmasıdır. Filtreleme özellikleri, kategorileme özellikleri sitenizin daha da aktif ve kaliteli şekilde kullanılmasında büyük pay bulundurur. İşletmemiz, müşterilerine özgün siteler tasarlayarak, rakiplerinin önüne geçmesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar.


SEO Uyumlu E-Ticaret

E-ticaret sistemi içerisinde alışverişlerin yapılmasının birinci adımı, insanları web sitesine çekebilmektedir. Trafik olarak adlandırılan bu insan ziyaretleri, sitenizin popülerliğini de göstermektedir. Web yazılım üzerinde butik çalışmalar gerçekleştirdiğimiz sitemizde, kreatif yönü öne çıkartarak en etkili sonuçları elde etmek için çalışıyoruz.

SEO uyumlu web sitesinin sizlere faydaları:

  • Potansiyel müşteri sayısını artırmak,
  • Arama motorlarında üst sıralara çıkmak,
  • Güvenilir hizmet garantisi vermek,
  • Ürünlerin doğru müşteriler karşısına çıkartmak.

Bu hizmetleri sağlayan SEO uyumlu siteler, e-ticaret siteleri içerisinde de kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra her bir ürününüzün işletme ve kelimeyle ilişkilendirilerek hem görsellerde ön plana çıkmanızı hem de arama motorlarında ön sıralarda görünmenizi sağlıyoruz.

 

E-Ticaret Yazılımı
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.