Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS) tasarlanmış ve akıllı mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir. Bu özellikleri ile de mobil web sitelerinden farklıdırlar.
 
Firmanızın rakipleriniz arasından sıyrılarak bir adım öne geçmesi için mobil teknolojiyi yakından takip ediyor olmanız gerekir. Akıllı cep telefonları ile birlikte, artık hepimizin cebinde farklı amaçlar için yazılmış mobil aplikasyonlar bulunmaktadır. Firmanız için bir mobil uygulamaya sahipseniz o zaman dijital ortam da itibarınızın da güçlü olmasını sağlamış olursunuz.
 
Naya Digital, sizin taleplerinize göre Android ve IOS işletim sistemleri ile çalışacak mobil aplikasyonlar geliştirmektedir ve siz değerli müşterilerimizin dijital dünya içerisinde bir adım önde yer alması için en iyisini yapmaya hazırdır.
 
Mobil Uygulama - Application
Bize Dair
Yaratıcı, sorun çözen, değer yaratan, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle yaratmış olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır
DEVAM
Bize Sorun
Kafanıza takılan, merak ettiğiniz konuları bize sorun...