Mobil cihazlarda, sitelerinizin kullanılması çok önemlidir. İnsanlar masaüstü platformlardan sadece bilgisayarlarını kullanarak hizmet satın alabilirken, mobil uygulama sayesinde hareket halindeyken cep telefonu ve tabletlerden de hizmet alabilecektir. Hizmet alanınızı geliştirmek, işletmenize büyük kar getirirken tanınırlığınız da artacaktır.


Android ve IOS Uyumlu Uygulamalar

İngilizce ismi mobil uygulamalar (app) application olan uygulamaların kısa tanımı app olarak bilinir. Günümüzde en sık kullanılan, farklı telefon şirketlerinin entegre olduğu Android uygulama dükkanları ve Apple’ın sahip olduğu IOS uygulama dükkanı, mobil uygulamanızı sunacağınız pazarlardır. Bu uygulamalar iki farklı market üzerinden satışa açılabilir ya da ücretsiz şekilde indirmeye imkan verilebilir.

Tamamen şirket politikanıza bağlı olan uygulamalar, verdiğiniz hizmetin iki farklı işletim sistemi kullanıcıları tarafından tanınmasını ve bilinmesini sağlar. İnternet üzerinde kurulumu sağlanan ana site ve mobil uyumlu siteden farklı olan uygulamalar, kullanıcılarınızın deneyimlemesine çok daha müsait ortamlardır. Ekran boyutlarına uygun şekilde üretilen bu uygulamalar, her zaman hizmetlerden faydalanılmasını da sağlamaktadır.


Rakiplerden Sıyrılmanın Önemli Adımı

Mobil uyumlu web site hizmeti almak artık herkesin yaptığı bir adımdır. Sizler bu adımı bir adım öteye taşıyarak, mobil dünyada da müşterilerinize kaliteli hizmet verebileceksiniz. Rakiplerinize üstünlüğünüzü sağlayacak mobil uygulamalar, sektör içerisindeki hakimiyetinizi de artıracaktır.

İşletmenizden daha detaylı ve kolay hizmet almak isteyen müşterileriniz, mutlaka adınızı uygulama dükkanlarında aratacaktır. İşte bu noktada, doğru anahtar kelime ilişkisi sağlanarak sıralamanızı yükseltebilir ve insanların birinci tercihi olarak hizmet verebilirsiniz. Mobil uygulamalar, insanların kullanımı için mobil sitelerden ve masaüstü sitelerden çok daha caziptir.


Özgün Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamaya sahip olmak, özenli alt yapı ve doğru kurulmuş ve işlenmiş yazılım gerektirir. Bu noktada hizmetlerimizi sizlere sunarak, işletmenizi her alanda kaliteli bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin her alanda devleşirken, mobil uygulama alanında eksik kalmaması, her anlamda müşterilerine yetecek ve kendini kanıtlayacak uygulamalarla hizmet vermesidir. Kaliteli, güvenilir olarak hizmet vermeyi hedeflediğimiz şirketimizde, deneyim odaklı çalışmalarımızı her zaman özgünlükle süslüyoruz. Bir uygulamanın özgün olması, onun daha çok kullanılmasını sağlar.


Mobil Uygulamaların Kategorileri

Mobil uygulamalarınızın siparişini, farklı alanlarda kendinizi göstermek için verebilirsiniz. Müşterilerinizin daha hızlı ulaşması, alışverişlerde sorun yaşamaması, blog yazılarına daha iyi ulaşabilmesi gibi noktalarda mobil uygulama desteği almanız çok önemlidir.

Hizmet verdiğimiz ve kurulumunu sağladığımız mobil uygulamalarımız:

  • İşletme kurumsal kimliğini öne çıkartır
  • Müşteri deneyimini artırır
  • Potansiyel alıcıları gruba dahil eder
  • Sorunsuz ve tüm sistemlerle uyumlu çalışır

Bir web siteniz yoksa ve sadece aradığınız özelliklerde bir mobil uygulama geliştirilmesini istiyorsanız da bizlere başvurabilirsiniz. Hizmetlerimiz, sadece web sitesi sahiplerine değil, tüm müşterilerimize yöneliktir. İçerisinde olmasını istediğiniz sistemlerle ilgili bilgi alışverişi yaptıktan sonra uygulamalarınızın kurulum aşamasına geçerek, en iyi hizmeti veririz.

 
Mobil Uygulama - Application
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.