İşletmenizin her anlamda özel ve tasarım odaklı olması, kurumsal kimliğiniz için çok önemlidir. Kurumsal kimlik, bir işletmenin yönetim anlayışından hangi sektörde hizmet verdiğine kadar hissettirmelidir. Ayrıca kurumsal kimlik tasarımı da özenli ve yenilikçi bir düşünce tarzıyla geliştirilmelidir. Farklı araçlarda bu tasarımın kullanılacağı bilincinde olunmalı, her bir reklam aracı için uygun ve sürdürülebilir tasarımlar olmalıdır. Bir markanın zihnimizde kalması için hem renk hem de logo tasarımı olarak bizleri etkilemesi gerekir.


Kurumsal Kimlik Tasarımı Nerelerde Kullanılır?

Kurumsal tasarım yapıldıktan sonra farklı alanlarda kullanımı başlanır. İşletmenizin iç ve dış yazışmalarında kullanacağınız bu tasarımlar, tamamen özgün olarak sizi yansıtmalıdır. Önemi büyük olan kurumsal tasarımları işletmemizden edinebilir, kendinizi ve sektörünüzü tanımlayan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kurumsal tasarımları şu alanlarda kullanabilirsiniz:

  • Logo/Amblem
  • Katalog, broşür
  • Kurumsal evrak
  • Kartvizit, antetli kağıt
  • Zarf

Tüm işletme içi ve dışı yazışmalar, gönderiler, ürün ve ticaret ağınızda kullanacağınız tasarımlarınız, işletmenizin gücünü, rengini yansıtmalıdır. Rakiplerinizin benzer izinden giderek, onları taklit etmekten başka hiçbir şey yapmazsınız. Bizler tamamen özgün, hiçbir hazır plan kullanmadan sizlere kurumsal kimlik tasarımı alanında hizmet sağlıyoruz.


Sektör ve Rakip Analizi

Kurumsal kimliğiniz, işletmenizin ana unsurları arasında yer alır. Bunun nedeni, görsel ağırlıklı oluşturulan bir logo ya da amblemin tamamen sizleri yansıtmasından kaynaklanır. İşletmemiz, sizlere özel ve farklı tasarımlar sağlarken ilk olarak verdiğiniz hizmete ve satışını yaptığınız ürünlere odaklanır. Sektörünüzü etraflıca tarayarak, verdiğiniz hizmetin bağdaştığı imgeleri inceler. Tasarım sürecinde her zaman özgün olmaya, kopya kullanmamaya özen gösteririz. İşletmelerinizi en iyi şekilde temsil edecek tasarımların ortaya çıkması için var gücümüzle çalışırız.


Logo ve Renklerin Önemi

Logonuz, işletmenizi temsil ederken, kullanılan renklerin de yine aynı sektöre ait ve müşteriye güven veren olmasına dikkat ediyoruz. Farklı yüzeylere baskı alındığında okunması ve görülmesi güçleşmeyen, tamamen net bir çizgide kurumsal tasarımlarınızı yapıyoruz. İşletmenizin belirlenmiş ya da istenen bir tasarımı varsa, bizlere bunu bildirmeniz, üzerinde daha da çalışmamızı sağlar. Özellikle istediğiniz imgeleri, renkleri de bizlere bildirerek çalışmalarımıza dahil etmemize yardımcı olabilirsiniz. Her müşterimiz bizler için özeldir, onlara en iyi şekilde hizmet vermek için uzman kadroyla çalışıyor, firmalarına uygun olan logolara sahip olmalarını sağlıyoruz.


Tecrübeli Tasarım Anlayışı

Kreatif ve özgün yönümüzü her zaman öne çıkartıyoruz. Geçmişten birikimimiz olan tasarım alanını, yaratıcı ve çözüm odaklı fikirlerimizle destekliyoruz. Müşterilerimizin kurumsal kimlik tasarımlarını son derece ciddiye alarak, aradıkları ve istedikleri logolara kavuşmalarını sağlıyoruz. Siz odaklı olduğumuz için, bizlere ilettiğiniz tüm detaylar hayati derecede önemlidir. Kaliteli, güvenilir ve en önemlisi benzersiz bir tasarım hizmeti almak için profesyonel olarak bu işi icra eden kadromuzdan destek alabilir, özgün ve yaratıcı tasarımlarınızla markanızı büyütebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Yönetimi
Web tasarım fiyatları
Fiyat teklifi almak için bizi arayabilir ya da formu doldurup mail atabilirsiniz.