Kurumsal Kimlik Çalışmaları özellikle çağımızda bir işletmenin temel yapı taşlarını (logo ve renkler) oluşturan en önemli ihtiyaçlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intiba uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda kullanılacağından dolayı çok önem arz etmektedir.
 
Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, kartvizit, antetli kağıt, zarf vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelini oluştururlar. Naya Digital öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyarak size en uygun konsepti belirleyecektir.
 
Naya Digital, işletmelerin ana unsurlarından birisi olan kurumsal kimlik tasarımı meselesini ciddiye alır ve isteklerinizi geçmiş tecrübeleriyle harmanlayarak hizmet anlayışını belirler. Şirketinizin amacı kurumsallık ve daha hızlı bir şekilde ilerleme ise tek ihtiyacınız en iyisini istemek ve bizimle iletişime geçmek.
 
Kurumsal Kimlik Yönetimi
Bize Dair
Yaratıcı, sorun çözen, değer yaratan, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle yaratmış olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır
DEVAM
Bize Sorun
Kafanıza takılan, merak ettiğiniz konuları bize sorun...